Okružní plaby po Baltském moři

Okružní plaby po Baltském moři

V případě, že se rozhodnete pro plavbu po Baltském moři, poznáte mimo jiné také přístavy tehdejších hanzovních měst. Tato města zbohatla a proslavila se díky obchodnímu styku v oblasti Baltského moře. Dalším důvodem pro plavbu po Baltském moři je také seznámení se s mnoha sousedy na Baltském moři. To je nyní od otevření Společenství nezávislých států obzvláště snadné. V současnosti přestavují téměř všechny velké přístavy v Baltském moři své kapacity ve prospěch plavebních lodí.

Při plavbě po Baltském moři uvidíte mnoho atrakcí přístavních měst. Také americké plavební společnosti objevují postupně krásu plaveb po Baltském moři. Důvodem je mimo jiné také to, že má mnoho původních Američanů v sousedních zemích Baltského moře své předky. Pro plavbu po Baltském moři byste si měli naplánovat v průměru sedm až čtrnáct dní. Nejlepší doba je na to květen až září. Často se vyjíždí z Kielu nebo Rostocku, přičemž se projíždí přes Nord-Ostsee-Kanal.

Plavba po Baltském moři bude vždy velkým zážitkem – ať už se rozhodnete pro cestu parníkem nebo na jachtě. Vychutnejte si pak ještě večer nebo celou noc v jednom z přístavů. Teprve potom se pro vás vaše dovolená stane perfektním a nezapomenutelným zážitkem, na který se budete vždy těšit.